BlogWelliot

Welliot już w Warszawie!

Oficjalne komunikaty o nowości na przystankach tramwajowych w Warszawie pojawiły się już w niemal wszystkich mediach. Miło nam potwierdzić – że Welliot pracuje już w Warszawie na rzecz informowania pasażerów o rozkładzie jazdy i predykcji.

Pisze o nas prasa branżowa:

Zawsze aktualne, przejrzyste i pokazujące, za ile minut przyjedzie kolejny tramwaj – to główne zalety elektronicznych rozkładów jazdy, które pojawiły się na warszawskich przystankach. Wykorzystują technologię e-papieru połączoną z przetwarzaniem w chmurze danych z GPS. To pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce.

transport-publiczny.pl

Wdrożenie opisuje nasz wyjątkowy klient – Tramwaje Warszawskie

Testy nowego systemu potrwają kilka miesięcy. Chcemy poznać opinię pasażerów o jego pracy i przydatności przy podróżach Warszawskim Transportem Publicznym. Trzeba też sprawdzić jak wyświetlacze znoszą pracę w różnych warunkach atmosferycznych oraz jak sprawnie działa moduł aktualizacji informacji rozkładowych. Zweryfikujemy także, co mogłoby zmienić stopniowa rezygnacja z tradycyjnych papierowych rozkładów i jak to wpływa na koszty, układanie i korygowanie rozkładów jazdy Warszawskiego Transportu Publicznego.

https://tw.waw.pl/2021/09/08/e-papier/

A pierwsze reportaże i subiektywne oceny powstają w publicznej telewizji

Na przystankach tramwajowych pojawiły się w stolicy rozkłady w technologii e-papieru połączonej z przetwarzaniem w chmurze danych z GPS – przekazał, rzecznik Tramwajów Warszawskich Maciej Dutkiewicz. To pionierskie rozwiązanie w Polsce.

https://warszawa.tvp.pl