Portfolio

Rozwiązania Ediko – Warranticon, Welliot, MPS Satellite

Coraz większe tempo rozwoju systemów powstających w Ediko Sp. z o.o., to fakt warty przypominania. Trzy flagowe marki Ediko stają się coraz bardziej dojrzałe i poszukiwane przez klientów z różnych środowisk biznesowych. Zatem przypominamy:

MPS Satellite – system monitoringu drukarek – to oprogramowanie, które powstało w 2015 roku i jest stale rozwijane. Aplikacja w pełni niezależna od wirtualnej chmury i zdolna do monitorowania sieciowych urządzeń drukujących prawie wszystkich dostępnych na rynku producentów. MPS Satellite zgromadzi najważniejsze informacje o drukarkach i ich pracy, czyli stan licznika przebiegu, wykaz materiałów eksploatacyjnych oraz poziom ich zużycia oraz listę zdarzeń serwisowych, którymi w danym momencie identyfikuje się maszyna.

MPS Satellite to narzędzie dla przedsiębiorstw o złożonej strukturze organizacyjnej, najczęściej rozproszonej w kontekście lokalizacji terenowych. Jedna instancja aplikacji jest w stanie monitorować kilka set, a nawet kilka tysięcy urządzeń.

czytaj więcej na https://mpssatellite.com

Warranticon – to odpowiedź na potrzeby zarządzania procesem obsługi serwisowej, gwarancyjnej lub reklamacyjnej. Mocno rozbudowana aplikacja dostępna w wirtualnej chmurze – to sposób na szybką i względnie automatyczną komunikację z klientami. Warranticon wyposażony w wiele modułów dedykowanych różnym branżom i potrzebom staje się coraz ciekawszą alternatywą dla firm z branży informatycznej, klimatyzacyjnej, chłodniczej, motoryzacyjnej, a także wielu innych firm świadczących usługi serwisowe.

Główna intencja aplikacji to optymalizacja kosztów pracy serwisu oraz szybka odpowiedź pracowników obsługi na  wezwania klienta. Wielopoziomowa komunikacja w oparciu o wiadomości e-mail, czy dedykowaną Strefę Klienta gwarantuje wysoką jakość i satysfakcję ze współpracy z nowoczesnymi firmami.

czytaj więcej na https://warranticon.com

Welliot – to idea, która powstała w kontekście coraz bardziej dynamicznie rozwijanych technologii Smart City. Pierwszym flagowym komercyjnym produktem jest Welliot City – czyli interaktywna tablica informacji pasażerskiej wyposażona w technologię e-paper. Wyjątkowo zaawansowana technologia wyprodukowana samodzielnie przez dedykowany zespół Ediko – zyskała już pierwszych klientów, a wśród nich najbardziej wymagającego – o którym już niedługo usłyszą przede wszystkim mieszkańcy M.St. Warszawy korzystający z komunikacji miejskiej.

Welliot to technologia tworzona w sposób kompleksowy – dedykowany wygląd produktu oraz wszystkie jego komponenty elektroniczne powstają w przeważającym stopniu w laboratorium Ediko Sp. z o.o.. Element, który został zaadoptowany do naszych produktów, to ekrany znanego i sprawdzonego producenta elektronicznego papieru, czyli firmy e-Ink, której popularności przysporzył sukces eBooków marki Kindle.

czytaj więcej na http://welliot.pl


Zapraszamy do uważnego obserwowania wszystkich naszych produktów, które mamy nadzieję, już niebawem będą towarzyszyły Wam w pracy.