MPS Satellite

Rozszerzamy Portfolio Usług – MPS Space na łamach prasy

Usługi jakie są oferowane przez Ediko Sp. z o.o. na platformie MPS Space zyskują coraz większą popularność i zainteresowanie mediów branżowych. Zapraszamy do lektury związanej z pierwszym bardzo ciekawym case study, wykonanym dla naszego klienta z branży farmaceutycznej.

Podstawą dla większości umów MPS-owych jest zapewnianie klientom materiałów eksploatacyjnych. Wynikają stąd jednak pewne niedogodności, ponieważ zmieniające się ceny materiałów wymuszają na sprzedawcy konieczność okresowych renegocjacji umów, co nie jest wygodne ani dla integratora, ani dla klienta.

Tymczasem kontrakty na Zachodzie zaczynają się przekształcać, dlatego że tamtejszym firmom zależy na stałych cenach rozliczeń. Podstawą umowy o świadczeniu usług w zakresie druku firmowego staje się kontrakt serwisowy, a materiały eksploatacyjne klient dokupuje według własnego zapotrzebowania. Takie rozwiązania otwierają rynek MPS dla klientów o zupełnie innych potrzebach, jak franczyzobiorcy czy osoby pracujące zdalnie.

źródło CRN.pl wydanie 7/2019

 

Zapraszamy do lektury magazyny CRN z lipca 2019 w którym scharakteryzowane zostały kierunki działań w branży integratorów MPS, a także do artykułu opublikowanego na łamach magazynit.pl – „Jak skutecznie zaprojektować system IT dla pracowników terenowych?„.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *