Witaj w Ediko Sp. z o.o.


Witaj na stronach poświęconych produktom, usługom i ogólnie firmie Ediko Sp. z o.o., firmie z dużym dorobkiem doświadczenia w zakresie dostarczania rozwiązań dla biznesu i administracji publicznych. Geneza firmy Ediko to rok 2001, gdy ze struktur Grupy MCX zostały wyłonione firmy o konkretnych specjalizacjach, ale początków naszej firmy można dopatrywać się w roku 1988, gdy powstała firma Medicomp. Ediko przeszło dużą ewolucję w toku lat 2015-2020 kiedy to z firmy utożsamianej z serwisem urządzeń drukujących, zmieniliśmy się w integratora rozwiązań dla biznesu. Aktualnie możemy pochwalić się autorskim portfolio software i hardware, które z powodzeniem komercjalizujemy na rynku lokalnym i międzynarodowym.

Ediko w toku rozwoju swoich autorskich rozwiązań miało przyjemność uczestniczyć w setkach wydarzeń konferencyjnych i targowych podczas, których braliśmy także aktywny udział. Są to wydarzenia, które przekonały nas, że tworzymy dobre rozwiązania z dużym potencjałem rynkowym. 

  • Ediko Gazelą Biznesu – 2017 (link)
  • Wyróżnienie – Ediko wyróżnione jako Turbina Polskiej Gospodarki 2017
  • Websummit 2016 – Ediko w gronie Startup Alpha (film)
  • IT Future Expo 2016 – Wyróżnienie (film)

Making friendly technology


Chcemy tworzyć technologię przyjazną nie tylko dla ludzi, ale także dla środowiska. Czasem zamiast tworzyć przyjazną technologię, chcemy aby zwyczajnie technologia stała się przyjazna, dlatego tak dużo uwagi i czasu poświęcamy edukacji ogólnie pojętego rynku. Z tego względu sukcesywnie zmieniamy nie tylko nasz wizerunek zaczynając od wprowadzenia nowego logotypu, ale również wprowadzamy nowy sposób prezentowania naszego portfolio.

Firma Ediko jest właścicielem technologii i marek o których można dowiedzieć się więcej, przeglądając dedykowane serwisy internetowe, czyli m.in.:

  • welliot.tech – portfolio produktów marki Welliot
  • warranticon.com – dedykowany serwis dla systemu Warranticon
  • mpssatellite.com – dedykowana strona informacyjna o aplikacji MPS Satellite
  • mpsspace.com – platforma partnerska wspomagająca proces dystrybucji licencji MPS Satellite

Odkryj nasze produkty i usługi na ediko.pl


Ediko.pl to strona firmowa – z której dowiesz się o wielu ciekawych przedsięwzięciach jakie podejmujemy. Wiele z tych inicjatyw wiąże się oczywiście z naszymi flagowymi rozwiązaniami, o których szeroko piszemy na dedykowanych stronach internetowych, zatem ediko.pl będzie dla Ciebie idealnym drogowskazem i zbiorem informacji o firmie i możliwościach współpracy.

Aktualności i Blog


BlogWelliot

Welliot w sieci Rossmann

Z przyjemnością możemy poinformować, że nasze najnowsze ekrany Welliot pojawiły się w sieci drogerii Rossmann. Pilotażowe wdrożenie dotyczy kilku łódzkich placówek, gdzie…