MPS Satellite

MPS Space – nowa platforma do zarządzania licencjami

Po dłuższej przerwie spektakularnych zmian, pojawia się istotna nowość. Do dyspozycji użytkowników MPS Satellite oddana zostaje platforma MPS Space!

Czym właściwie jest MPS Space?

Space – to platforma on-line, która ma za zadanie ułatwić, a jednocześnie zdecydowanie zautomatyzować proces tworzenia licencji do aplikacji MPS Satellite, a w przyszłości także do innych usług oferowanych przez firmę Ediko.

Rejestracja w MPS Space jest całkowicie bezpłatna, a jej użytkowanie daje wiele ciekawych korzyści. Jako, że generowanie licencji to zazwyczaj czynność, którą wykonują partnerzy i resellerzy MPS Satellite, dlatego też Space dedykowany jest przede wszystkim tym użytkownikom. Ale z uwagi na fakt, że zaimplementowane zostały w nim wszystkie niezbędne funkcje do stworzenia licencji, platforma MPS Space jest także bardzo przydatnym narzędziem dla aktywnych użytkowników naszego systemu.

Wirtualne kredyty

Wielu z użytkowników oczekiwało od nas większej elastyczności względem tworzenia i płacenia za licencje MPS Satellite. Dlatego też wprowadziliśmy nową metodę dystrybucji licencji. Już teraz możliwe jest nabywanie tzw. wirtualnych kredytów, które dowolnie można wymieniać na licencje.

1 kredyt = możliwość monitorowania 1 drukarki przez 1 miesiąc.

… zatem nabywając 100 kredytów, możemy wymienić je na licencję do monitorowania 50 drukarek przez 2 miesiące, lub 10 drukarek przez 10 miesięcy! O wariancie zadecyduje użytkownik.

Płatności

Aby zdecydowanie przyśpieszyć możliwość nabycia kredytów, MPS Space został zintegrowany z platformą PayPal, dzięki której istnieje możliwość zapłacenia za kredyty kartą kredytową lub bezpośrednio z konta PayPal.

Dla tych klientów, którzy przyzwyczajeni są do klasycznej metody faktury pro forma – system umożliwia ad-hoc stworzenie takiego dokumentu, który po uiszczeniu płatności zgodnej z instrukcją, zasili konto użytkownika o wskazaną ilość kredytów.

Sieć partnerska – Reseller

MPS Space otwiera i wyraźnie charakteryzuje warunki współpracy w zakresie sprzedaży i odsprzedaży licencji na MPS Satellite. Naszym partnerom gwarantujemy możliwość uzyskania stałych rabatów na zakup kredytów – co z pewnością uatrakcyjni MPS Satellite względem rozwiązań konkurencyjnych.

Zapraszamy na nową platformę:
www.mpsspace.com

i do zapoznania się z informacjami o platformie na:
www.mpssatellite.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *